Skip Navigation

YAMAHA Off road TEST 2014

Veľké Uherce 8.-9.11.2013 fotogaléria

Spoločnosť  Mefosport  pripravila pre nadšencov značky YAMAHA   testovanie nových motocyklov off road vo Veľkých Uherciach.  Práve v  piatok 8. novembra si nové modely mohli vyskúšať novinári zo známych motocyklových  slovenských médií, sobota patrila  verejnosti.  Akciu si nenechali ujsť ani známe tváre motokrosu – aktuálny majster Slovenska a špičkový český motokrosár – Jirka Čepelák ako aj Erik Eggens, ktorý kedysi jazdil majstrovstvá sveta v motokrose  a v súčasnosti  je testovacím jazdcom  YAMAHY,  má na starosti európsku časť  práve off road špeciálov.

Počas dvojdňovej akcie si fanúšikovia motokrosu mohli vyskúšať  6 nových modelov pre rok 2014, najžiadanejšiu YZ 250F,  ako aj ostatné novinky YZ 85, YZ 125, YZ 250 2t, YZ 450F a novú WR-450F. Všetky modely boli počas dňa na 100 percent vyťažené,  tešila nás aj účasť takmer 300-ky divákov v priebehu jedného dňa.

Jazdci si okrem motocyklov mohli  zároveň otestovať aj MOTUL produkty, ktoré v motocyklovom svete  netreba už  predstavovať. Značku MOTUL všetci dobre poznajú a čo je pre nás potešujúce mnohí z nich sú našej  značke aj verní.  

 

Ďakujeme, že ste nás poctilil svojou účasťou ...